טיפול בבעיות קשב

החיפוש אחר טיפול בבעיות קשב מסחרר את העולם. עם העובדה  שישנה עליי החדש מאוד במספר האנשים שמאובחנים כיום כסובלים מהפרעות קשב, אי אפשר להתווכח.

נכון שניתן לייחס את העלייה הזו לדרישה הרבה יותר לעבור אבחונים ולמודעות הרבה שנוצרה סביב כל הנושא של הפרעות קשב וריכוז אך העלייה הזו היא אחד הגורמים העיקריים לכך שיש צורך שוק ואתו גם עולה הכדאיות הכלכלית של חברות הפיתוח השונות שנלחמות להשיג טיפול בבעיות קשב וריכוז.

מהן בעיות קשב?

בעיות קשב וריכוז זהו שם מקצועי כולל לקבוצה רחבה של בעיות שכוללת היפראקטיביות, הפרעות בלמידה ועוד. המשותף לבעיות אלו הן הקושי שהן יוצרות אצל הסובל מהן. האדם המופרע מתקשה לנהל אורח חיים שגרתי והוא מתקשה לעמוד במשימות החיים המחייבות, כמו למידה, הקשבה, ריכוז בסיסי וכדומה. לא אחת, בעיות אלו הן חלק אינטגרלי מאותו אחוז אנשים שנחשבים לתלמידים פרועים ומפריעים, בשל החוסר באיזון ובשיטות מתקנות, שמאוד נדרשות במצבים כאלו.

האפשרויות

לצערנו, אין הרבה אפשרויות. טיפול בבעיות קשב נסוב בעיקר סביב התרופות הקונבנציונאליות, כדוגמת תרופת הריטלין המפורסמת, אשר מצליחה ליצור איזון מסוים בקרב אנשים רבים.

יחד עם זאת, נמצא קשר ישיר בין תוספת הוויטמין אומגה 3 לתזונה היומית, לבין שיפור משמעותי בתופעות ההפרעה. אין כוונתנו לומר שרק אומגה 3 מהווה טיפול בבעיות קשב אך בהחלט נמצא שאצל ילדים שסובלים מהפרעות אלו ישנן רמות נמוכות מאוד של אותן חומצות שומן ייחודיות המצויות בוויטמין אומגה 3.

חברתנו הצליחה לפתח שיטה בלעדית, אשר מאפשרת לה להפיק את הוויטמין אומגה 3 ישירות מזן מיוחד של צמח המרווה ובכך בעצם לייצר תוסף מזוקק ונגיש לכל דורש. בעבור ילדים שסובלים מהפרעות קשר וריכוז מומלצת צריכה יומית של כחמש מאות מיליגרם, בחלוקה מסוימת.

צריכה יום יומית תאזן באופן משמעותי את מצב ההפרעה ותפחית משמעותית את תופעות הלוואי של ההפרעה.

Join the Conversation

2 Comments

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר.