טיפול בהזעת יתר

מהזעת יתר סובלים כעשרה אחוזים מהאוכלוסייה. לבעיה אין קשר עם מאמץ פיזי או עם טמפרטורות סביבה גבוהות ונטען כי היא קשורה במצבי לחץ והתרגשות בהם משדר הגוף לבלוטות ההזעה להתחיל את פעולתן גם כשאין לכך סיבה הולמת. עד לא מזמן השיטה היחידה של טיפול בהזעת יתר היתה ניתוח אשר במהלכו נותקו מוקדי עצבים האחראיים על פעולת ההזעה. עם זאת, גרם הניתוח לתופעות לוואי לא נעימות ביניהן התייבשות הפנים, הידיים ובתי השחי. למרות השיפור בטכניקת הניתוח לשם טיפול בהזעת יתר, עדיין מדובר בניתוח כירורגי המצריך זמן התאוששות מסוים, מלווה בכאבים ובתופעות לוואי.

טיפול בהזעת יתר באמצעות בוטולניום

פריצת דרך משמעותית בתחום טיפול בהזעת יתר התרחשה לפני כשמונה שנים ומתבססת על רעלן הבוטולניום, אשר בו עושים שימוש למניעת קמטים בפנים ובצוואר. על ידי הזרקת החומר לשכבה התת עורית של בית השחי, אפשר להפחית באופן משמעותי את הזעת היתר ולתת מענה לא כירורגי לאלפי אנשים הסובלים מהתופעה המטרידה. כמו כן, נעשה שימוש ברעלן הבוטולניום גם כטכניקה של טיפול בהזעת יתר בכפות הידיים. הזרקת החומר למקומות ספציפיים בכף היד מפחיתה באופן משמעותי את רמת הזיעה המופרשת בכף היד. יתרונו של החומר הוא בכך שפעילותו מסתיימת לאחר תקופה של בין שלושה לשישה חודשים וכך נהפך הטיפול להפיך במקרה של חוסר שביעות רצון מהתוצאות. לרעלן הבוטולניום אין כמעט תופעות לוואי והוא נחשב לחומר בטוח ביותר לשימוש. הטיפול מתבצע במרפאה לאסתטיקת הגוף ואינו מלווה בכאבים כלשהם או בצורך באשפוז. לאחר טיפול בהזעת יתר על ידי בוטולניום האורך כחצי שעה, ניתן לקום מהכיסא וללכת הביתה ללא צורך בהשגחה או בזמן התאוששות כלשהו.

טיפול בהזעת יתר

הרופא שלנו מומחה לרפואה פנימית. לאחר מכן המשיך הרופא שלנו ללימודי רפואה אסתטית במרכז להשתלמויות באוניברסיטה ועבר השתלמויות בהזרקת בוטוקס וחומרי מילוי על פי הסטנדרט הבינלאומי.

Join the Conversation

9 Comments

 1. שלום, אם אתם מחפשים בנרות טיפולי מסאז’ איכותיים כדי לטפל בכל השרירים הכואבים, אני רוצה להמליץ לכם על פורטל המעסים ששם תוכלו לעשות חיפוש הרבה יותר יעיל ומהיר אחר הטיפולים שאתם מחפשים וגם לפי אזורים בארץ. לנוחיותכם, צירפתי קישור ישיר לאתר, לחצו עליו.

 2. שלום, אם אתם מחפשים בנרות טיפולי מסז' בהוד השרון כדי לטפל בכל השרירים הכואבים, אני רוצה להמליץ לכם על פורטל המעסים ששם תוכלו לעשות חיפוש הרבה יותר יעיל ומהיר אחר הטיפולים שאתם מחפשים וגם לפי אזורים בארץ. לנוחיותכם, צירפתי קישור ישיר לאתר, לחצו עליו.

 3. צהריים טובים לכולם
  בשעה טובה ילדת ואת מניקה את ילדך
  ואת מחפשים דרכים להגביר חלב אם
  אני ממליצה לכם לפנות לנעמי דרור
  שיש לה המון ניסיון בתחום
  לקבלת פרטי התקשרות היכנסו לקישור המצורף

 4. שלום לכולם ובוקר טוב לכם
  אם אתם מחפשים כירופרקט פריצת דיסק אני רוצה להמליץ
  לכם בחום לפנות אל מרכז רפאל לרפואה משלימה שיוכלו לסייע
  לכם ולטפל בפריצת הדיסק שלכם ולהפסיק את הכאבים
  במקצועיות וברגישות רבה ועם המון שנים של מוניטין.
  לפרטים נוספים תוכלו להיכנס אל הקישור המצורף.

 5. שלום לכולם ולילה טוב לכם
  אם אתם מחפשים טיפולי לייזר להסרת שיער
  אני רוצה להמליץ לכם בחום לפנות אל גד מדיקל
  שיוכלו להמליץ ולסייע לכם לעשות טיפולי לייזר בכל
  אזור בגוף בצורה מקצועית לגוף חלק ללא שיער.
  לפרטים נוספים תוכלו להיכנס אל הקישור המצורף.

 6. שלום לכולם ובוקר טוב לכם
  אם אתם מחפשים פריצת דיסק בגב התחתון ניתוח
  אני ממליצה לכם בחום לפנות אל דר יגאל בורנשטיין
  שיוכל לבדוק ולאבחן אתכם ולהציע לכם בהתאם
  טיפול יעיל ומקצועי.
  לפרטים נוספים תוכלו להיכנס אל הקישור המצורף.

 7. היי לכולם,
  אם אתם רוצים להכנס לכושר ומחפשים תוכנית אימונים מסודרת, אני רוצה להמליץ לכם על FITK.
  FITK יוכלו להתאים לכם את התוכנית אימונים שתהיה הכי טובה עבורכם.
  בנוסף תוכלו להנות אצלם מאימונים אישיים או קבוצתיים, עם צוות מקצועי ומנוסה גם אתם תכנסו אצלם מהר מאוד לכושר.
  אז הכנסו לקישור המצורף ותוכלו לקבל מידע נוסף וליצור איתם קשר.

 8. שלום לכם,
  לכל מי שקותה לדעת על היתרונות של מוס שיזוף צרו קשר עם Marc Inbane שמאפשרים לכם לרכוש מוס שיזוף או לבוא לקליניקה וליהנות מטיפול מפנק ואיכותי במחיר שווה! לפרטים נוספים היכנסו לאתר.

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר.