טיפול בהזעת יתר

מהזעת יתר סובלים כעשרה אחוזים מהאוכלוסייה. לבעיה אין קשר עם מאמץ פיזי או עם טמפרטורות סביבה גבוהות ונטען כי היא קשורה במצבי לחץ והתרגשות בהם משדר הגוף לבלוטות ההזעה להתחיל את פעולתן גם כשאין לכך סיבה הולמת. עד לא מזמן השיטה היחידה של טיפול בהזעת יתר היתה ניתוח אשר במהלכו נותקו מוקדי עצבים האחראיים על פעולת ההזעה. עם זאת, גרם הניתוח לתופעות לוואי לא נעימות ביניהן התייבשות הפנים, הידיים ובתי השחי. למרות השיפור בטכניקת הניתוח לשם טיפול בהזעת יתר, עדיין מדובר בניתוח כירורגי המצריך זמן התאוששות מסוים, מלווה בכאבים ובתופעות לוואי.

טיפול בהזעת יתר באמצעות בוטולניום

פריצת דרך משמעותית בתחום טיפול בהזעת יתר התרחשה לפני כשמונה שנים ומתבססת על רעלן הבוטולניום, אשר בו עושים שימוש למניעת קמטים בפנים ובצוואר. על ידי הזרקת החומר לשכבה התת עורית של בית השחי, אפשר להפחית באופן משמעותי את הזעת היתר ולתת מענה לא כירורגי לאלפי אנשים הסובלים מהתופעה המטרידה. כמו כן, נעשה שימוש ברעלן הבוטולניום גם כטכניקה של טיפול בהזעת יתר בכפות הידיים. הזרקת החומר למקומות ספציפיים בכף היד מפחיתה באופן משמעותי את רמת הזיעה המופרשת בכף היד. יתרונו של החומר הוא בכך שפעילותו מסתיימת לאחר תקופה של בין שלושה לשישה חודשים וכך נהפך הטיפול להפיך במקרה של חוסר שביעות רצון מהתוצאות. לרעלן הבוטולניום אין כמעט תופעות לוואי והוא נחשב לחומר בטוח ביותר לשימוש. הטיפול מתבצע במרפאה לאסתטיקת הגוף ואינו מלווה בכאבים כלשהם או בצורך באשפוז. לאחר טיפול בהזעת יתר על ידי בוטולניום האורך כחצי שעה, ניתן לקום מהכיסא וללכת הביתה ללא צורך בהשגחה או בזמן התאוששות כלשהו.

טיפול בהזעת יתר

הרופא שלנו מומחה לרפואה פנימית. לאחר מכן המשיך הרופא שלנו ללימודי רפואה אסתטית במרכז להשתלמויות באוניברסיטה ועבר השתלמויות בהזרקת בוטוקס וחומרי מילוי על פי הסטנדרט הבינלאומי.

Join the Conversation

3 Comments

  1. שלום, אם אתם מחפשים בנרות טיפולי מסאז’ איכותיים כדי לטפל בכל השרירים הכואבים, אני רוצה להמליץ לכם על פורטל המעסים ששם תוכלו לעשות חיפוש הרבה יותר יעיל ומהיר אחר הטיפולים שאתם מחפשים וגם לפי אזורים בארץ. לנוחיותכם, צירפתי קישור ישיר לאתר, לחצו עליו.

  2. שלום, אם אתם מחפשים בנרות טיפולי מסז' בהוד השרון כדי לטפל בכל השרירים הכואבים, אני רוצה להמליץ לכם על פורטל המעסים ששם תוכלו לעשות חיפוש הרבה יותר יעיל ומהיר אחר הטיפולים שאתם מחפשים וגם לפי אזורים בארץ. לנוחיותכם, צירפתי קישור ישיר לאתר, לחצו עליו.

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר.